• 2
  • 3
  • Madmeuasel Ell-Janet Bonny 10
  • Madmeuasel Ell-Janet Bonny 02
  • krasotka01
  • krasotka02
  • leone01
  • leone02
English (UK)Русский (РФ)Svenska (SE) Finnish (Suomi) Estonian (Esti)
Sa oled siin: Kodu

Kassikasvandusеst

 

Tere tulemast

 «Madmeuasel Ell-Janet»

 kasvanduse saidile.

 

 Tervitan kõiki meie külalisi! 

Minu kasvandus asub TALLINNAS, EESTIS. Kasvandus asutatud 2004.aastal ning on kinnine, mis tagab kassipoegade tervise!

Spetsialiseerub Šoti lontkõrvaliste (Scottish Fold), Šoti lühikarvaliste (Scottish Straight), poollühikarvaliste Highland Fold (Highland Fold) ja Highland Straight (Highlander), samuti Britannia lühikarvaliste (British Shorthair) kasside kasvatusel. 

Need tõud said suure populaarsuse harrastajate seas seetõttu, et kassidel on suuerepärane välisilme, leplik rahulik iseloom ning nende hooldus on ääretult kerge. 

Järgime Scottish straight/scottish fold tõugu kasside aretamisel professionaalset lähenemist, mis põhineb geneetika ja veterinaaria kaasaegsetel teadmistel. 

Iga paaritamine planeeritakse varakult ette ning paari valik toimub meie tootjate genotüübi ja fenotüübi analüüsi alusel. 

Kassikasvatuse töö eesmärk – saada maksimaalselt standardile vastavad kassipoegade tõud. Töötame nii ühetooniliste klassikaliste värviustega (lilla, helesinine, kilpkonnavärvi), kui ka mustriliste värvustega (hõbedased tabbid, helesinised tabbid, lilla marmor, helesinine marmor, punane marmor, punane hõbedane marmor, hõbedane kilpkonnavärvi tabbi). 

Meie kassid on meie pere täisväärtuslikud liikmed, neid hoitakse armastuse ja mugavusega! Saavad kaasaegset veterinaarhooldust ja söövad Super-Premium klassi kassitoitu! Samuti käime regulaarselt näitustel ja täiendame oma teadmiste pagasit! 

Kui otsustasite soetada šoti kassipoja just meilt, osutame rõõmuga teile kvalifitseeritud abi nii kodulooma, kui tulevase tootja valikul! Loodame väga, et see plüüsist pallike toob Teie majja elusa soojuse ja armastuse. Loomake annab Teile veel ühe võimaluse õppida armastama ja oma südant avama. 

Tänan Teid huvi eest minu kasvandike vastu!

Austusega, kasvatuse "Madmeuasel Ell-Janet"omanik Janetta.